Anasayfa
İletişim Bilgileri
Mesaj Gönder
Sayfayı yazdır
Arama  
'Favorilerim'e ekle
Bize katılın
Hakkımızda

Anel Doğa Entegre Geri Dönüşüm Endüstri A.Ş. 2003 yılında Türkiye'de ilk ve tek elektronik atık geri dönüşüm tesisi olarak kurulmuş olup Türkiye'nin ilk ve tek "entegre" geri dönüşüm tesisi olarak faaliyetlerine 30.000 m2 alan üzerinde devam etmektedir.

  • Türkiye’nin İlk Elektrikli ve Elektronik Atık Zirvesi İTÜ’de Gerçekleştirildi
    Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği ve Enerji Verimliliği Derneği işbirliğiyle Türkiye’nin ilk ‘Elektrikli ve Elektronik Atık Zirvesi' 5-6 Mart 2015 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Türkiye’nin ilk elektrikli ve elektronik atık geri dönüşüm tesisini kuran AnelDoğa’nın da altın sponsorlar arasında yer aldığı zirvede AnelDoğa Genel Müdürü ve Geksander AEEE Komite Başkanı Sibel Özcan; Türkiye’de e-atık yönetimi geri dönüşüm boyutunu değerlendirdi.
  • AnelDoğa ve Üsküdar Belediyesi İşbirliği İle Yeni Bir Geri Dönüşüm Projesi Başlıyor
    Sürdürülebilir geri dönüşüm sistem ve projelerini hayata geçiren AnelDoğa, Üsküdar Belediyesi işbirliği ile tüketicilerden toplanan atık elektrikli ve elektronik eşyaları geri dönüştürerek çevre ve doğayı korumayı, ekonomik değer yaratmayı ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefliyor.
  • Mal Alımı İçin İhale İlanı
    ANEL DOĞA ENTEGRE GERİ DÖNÜŞÜM ENDÜSTRİ A.Ş DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI Temiz Üretim Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Bağdat Cad. Uzay Çıkmazı No:1 İzmit/KOCAELİ Kalorifik Değeri Yüksek Yakıt Elde Edilmesi işi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.